Публичен регистър на застъпниците по кандидатски листи

Избори за народни представители 11.07.2021

ВЪЗРАЖДАНЕ

Собствено, бащино и фамилно име на регистрирани застъпници№ на удостоверение
Катерина Янева Димитрова3-5/08.07.2021
Венцислав Ненов Друмев3-6/08.07.2021
Светлана Христова Ковачевич3-7/08.07.2021
Красимир Джумала Исмаил3-8/08.07.2021
Христо Филипов Иванов3-9/08.07.2021
Дияна Христова Димитрова3-10/08.07.2021
Веселина Тодорова Никова3-11/08.07.2021
Янко-Йозеф Гюнтер Хиршл3-12/08.07.2021
Симеон Иванов Симеонов3-13/08.07.2021
Светлана Николова Стоянова3-14/08.07.2021
Анатоли Мирославов Иванов3-15/08.07.2021
Цветан Георгиев Настев3-16/08.07.2021
Велин Стоянов Сербезов3-17/08.07.2021
Томислав Бисеров Дамянов3-18/08.07.2021
Младен Аурелиянов Йосифов3-19/08.07.2021
Надя Георгиева Йосифова3-20/08.07.2021
Живко Костадинов Жечев3-21/08.07.2021
Иван Васков Асенов3-22/08.07.2021
Иван Руменов Шутов3-23/08.07.2021
Мария Василева Паскова3-24/08.07.2021
Тодор Пенчев Тодоров3-25/08.07.2021
Веселин Петров Кънев3-26/08.07.2021
Камен Красимиров Стоянов3-27/08.07.2021
Стойчо Христов Стойчев3-28/08.07.2021
Димитър Илиев Димитров3-29/08.07.2021
Атанаска Ангелова Ангелова-Димитрова3-30/08.07.2021
Донка Димитрова Джендова3-31/08.07.2021
Стефан Николаев Николов3-32/08.07.2021
Михаил Михайлов Калчев3-33/08.07.2021
Диана Живкова Вълчева3-34/08.07.2021
Гергана Мина Стефанова3-35/08.07.2021
Стефан Тодоров Стефанов3-36/08.07.2021
Димитър Спасов Христов3-37/08.07.2021
Васил Иванов Петров3-38/08.07.2021
Николай Димитров Ковачев3-39/08.07.2021
Венелин Руменов Иванов3-40/08.07.2021
Румяна Димитрова Петрова3-41/08.07.2021
Ивайло Стоилов Иванов3-42/08.07.2021
Максим Николов Ставрев3-43/08.07.2021
Иван Колев Данев3-44/08.07.2021
Петя Иванова Стоянова3-45/08.07.2021
Мария Бочева Русева3-46/08.07.2021
Георги Станиславов Тончев3-47/08.07.2021
Стоян Димчев Едров3-48/08.07.2021
Филип Пламенов Грозданов3-49/08.07.2021
Яни Филчев Филчев3-50/08.07.2021
Васил Найденов Ценев3-51/08.07.2021
Елия Красимирова Димитрова3-1/08.07.2021
Илиан Славов Миладинов3-2/08.07.2021
Красимир Илиев Йорданов3-3/08.07.2021
Милен Симеонов Парушев3-4/08.07.2021
Мария Иванова Димитрова3-52/09.07.2021
Никола Душков Душев3-53/09.07.2021
Даниела Михайлова Николова3-54/09.07.2021
Анита Иванова Жечкова3-55/09.07.2021
Милен Василев Минчев3-56/09.07.2021
Силва Серафимова Ганчева3-57/10.07.2021
Тодор Костадинов Костадинов3-58/10.07.2021
Еленка Димчева Костадинова3-59/10.07.2021

Календар

Решения

  • № 134 / 11.07.2021

    относно: Определяне на членове на РИК за отчитане на изборните резултати за изборите, насрочени на 11 юли 2021 г.

  • № 133 / 11.07.2021

    относно: Попълване състав на СИК в изборния ден за изборите за народни представители, насрочени на 11 юли 2021 г.

  • № 132 / 11.07.2021

    относно: Жалба с вх. № 374/11.07.2021 г.

всички решения