ОБЩИНА ВАРНА
№ на секция
|
Седалище на секция
|
001
|
НУИ „Добри Христов“, ул.“Стефан Караджа“ №34
|
005
|
СУ “Св.Климент Охридски”, ул."Михаил Колони" №10
|
017
|
СУ “Димчо Дебелянов”, ул."Русе" №2
|
023
|
ОУ “К. Арабаджиев” – Филиал, ул."Хараламби Ангелов" №13
|
035
|
Регионална библиотека „П.Славейков“, бул.Сливница №34
|
036
|
Младежки дом, бул. „Цар Освободител“ №27
|
041
|
VІІІ СОУПЧЕ "Ал.С.Пушкин", ул."Проф.Державин" №12
|
043
|
ОУ „В.Априлов“, ул.“Братя Миладинови“ №130
|
071
|
СУ “Елин Пелин”, ул."Тодор Влайков" №18
|
092
|
Технически университет, ул.“Студентска“ №1, Машинен факултет, ет.1, зала 114
|
096
|
Народно читалище „В. Левски” – 1945, ул. „Лоза” №3, фитнес зала
|
097
|
VII СУ „Найден Геров“, ул.Царевец №1, ет.1 – физкултурен салон
|
104
|
ОУ „Черноризец Храбър“, ул.Студентска, зала столова, ет.1
|
110
|
Икономически университет /втори корпус/, ул.“Евлоги Георгиев“ №24, ет.1, аудитория 2-131
|
119
|
І ЕГ – ул. „Подвис”, №29, ст.1, стая 106
|
123
|
III ОУ „Ангел Кънчев“, ул.Роза №23, ет.1, стая 103
|
148
|
ОУ „Стефан Караджа“, ул."Братя Бъкстон" №11, ет.1, стая 1 – малък физкултурен салон
|
157
|
V ГПЧЕ „Йоан Екзарх“, ж.к. „Чайка“, ет.1, стая 101
|
176
|
ОУ „Панайот Волов” – кв. „Виница”, ул. "Димитър Солунски”, №4, ет.І, стая 101
|
192
|
ОУ “Никола Вапцаров”, ж.к."Възраждане" II м.р.
|
214
|
ОУ “Добри Чинтулов”, ж.к."Трошево, ул."Милосърдие" №12
|
246
|
СОУ “Гео Милев”, ж.к."Младост, бул."Република" №124а
|
281
|
ПГ по Електротехника, ж.к."Победа", ул."Върба" №24
|
291
|
ОУ "Патриарх Евтимий", ж.к. "Вл.Варненчик" I м.р. ул."Д.Дончев" №10
|
303
|
ДГ №42 "Българче", ж.к. "Вл.Варненчик" I м.р., ул."Г.Минков"
|
313
|
ОУ " Стоян Михайловски ", ж.к."Вл.Варненчик" II м.р.
|
327
|
СУ " П.К. Яворов ", ж.к."Вл.Варненчик" III м.р.
|
338
|
I ОУ „Св.Княз Борис I“, ж.к. ''Вл. Варненчик'' IV м.р.
|
362
|
НУ "Васил Левски", ул. "Места" № 27
|
370
|
СУ “Любен Каравелов”, ул."Народни будители" № 17 А
|
382
|
Народно читалище „М.Шолохов“, ул. „Казашка“ №14
|
383
|
Народно читалище "Пробуда", ул."Цар Симеон I" №8
|
384
|
ОУ "Добри Войников", ул."С.Врачански" - за лица със затруднено зрение – изкачват се стъпала
|
385
|
ОУ "Добри Войников", ул."С.Врачански" - за лица със затруднено зрение - изкачват се стъпала
|
386
|
Кметство – Звездица, ул."Феникс" №59
|
387
|
с. Константиново, ул.''Васил Левски'' №36 ет.1
|
Заявки за помощ в изборния ден ще се приемат от 28.06.2021 г. от 6.00 ч. до 21.00 ч. и в изборния ден на телефони 0700 10 966 и 0889 409 221
Община Аксаково
Секция 030200 003 – гр. Аксаково, ул. „Михаил Иванов“ № 1
Секция 030200 015 – гр. Игнатиево, СУ „ Св. Св. Кирил и Методий“
Приемане на заявки за транспортиране на избиратели с увредено зрение и/или затруднение в придвижването може да се извършва в интервала от 07.00 до 19.00 часа на 10 и 11 юли 2021 на телефон: 0899915106.
В работните дни преди 10 юли 2021 г. приемането на заявки за транспортиране на избиратели с увредено зрение и/или затруднение в придвижването може да се извършва в интервала от 08.00 до 17.00 часа на телефон: 0899915148
Всички секции в Община Бяла се намират на ет.1 и са подходящи за гласуване на избиратели с увредено зрение или със затруднения в придвижването.
Заявки за осигуряване на транспорт ще се приемат до 16.00 часа на 09-ти юли 2021 г. , като следва :
- На място: в административните сгради на:
- Община Бяла – с адрес: гр.Бяла, ул.”Андрей Премянов” №29, фронт офис
Кметствата – с адреси по населени места: с. Горица, с. Господиново, с. Дюлино и с. Попович.
- По телефона:
- 05143/ 23 79 – за гр.Бяла
- 05143/ 40 74 – за с.Горица и с.Самотино
- 051428/ 224 – за с.Господиново
- 051428/ 220 – за с.Дюлино
- 05143/ 23 70 – за с.Попович
ОБЩИНА БЕЛОСЛАВ
Секция 030400007 – гр. Белослав, ЦДГ „Първи юни“, кв. „Младост“ – 1 етаж
Община Девня
Секция № 004 – СУ „Васил Левски“, гр. Девня;
Секция № 009 – „Дневен център за пълнолетни лица с увреждания“, гр. Девня;
Ще се приемат в общинска администрация Девня заявки за осигуряване на транспорт в изборния ден от гласоподаватели с увреждания на опорно-двигателния апарат или зрението от 06.00 ч. до 18.00 ч. на телефон 0519 47011 или на адрес гр. Девня, бул.”Съединение” № 78.
Община Долни Чифлик
031300002
|
гр. Долни чифлик, НЧ „Изгрев”, ул. „Камчия”, № 2
|
031300008
|
с. Пчелник, ОУ 'Хр. Ботев", ул. „П. Хилендарски”, № 19
|
031300012
|
с. Горен чифлик, ОУ „П. Хилендарски”, ул. „Орловец”, № 2
|
031300015
|
с. Гроздьово, ОУ ”Христо Смирненски”, бул. „Ленин”, №10
|
031300023
|
с. Ст. Оряхово, ОУ, ул. „Св. Св. Кирил и Методий”, № 36
|
ОБЩИНА ДЪЛГОПОЛ
Секция № 007 – Ритуална зала „Младост“, гр. Дългопол , ул. „Тодор Илиев“ 1
Секция № 023 – с. Цонево, ул. „Тринадесета“ 1 / Пенсионерски клуб в ритуална зала/
Телефон за контакти и осигуряване на транспорт до секциите: 0517/22 185
ОБЩИНА ВЪЛЧИ ДОЛ
Всички избирателни секции, с изключение на Секция 030900014 – с. Искър, образувани на територията на общината са подходящи за гласуване от хора с увредено зрение и затруднения в придвижването
Телефон за контакт: 05131-23-15
Всички секции в Община Аврен, Община Ветрино и Община Суворово се намират на ет.1 и са подходящи за гласуване на избиратели с увредено зрение или със затруднения в придвижването.
ОБЩИНА ПРОВАДИЯ
Секция 032400002 – гр. Провадия, кв. „Север“ между бл.9 и бл. 10 – сградата на пенсионерски клуб „Детелина“
Секция 032400010 – гр. Провадия, ул. „Цар Освободител“ 96 - сградата на пенсионерски клуб „Надежда“
Секция 032400013 - гр. Провадия, ул. „Дунав“ 72 - сградата на СУ „Димитър Благоев“
Секция 032400015 - гр. Провадия, ул. „Дунав“ 46 - сградата на пенсионерски клуб „Овеч“
Телефон за контакт: 0518/4 27 02 ; 0889/ 99 98 93